Úvod arrow Zpravodaj arrow Vzpomínkové setkání přátel Jaroslava Vlasatého.
Vzpomínkové setkání přátel Jaroslava Vlasatého. PDF Tisk E-mail
Napsal Anina Šilingerová   


2012-11-24-264_2
V sobotu24.listopadu 2012, ve 14 hodin jsme se v hospodě U Labutě, v Praze v Krči, zúčastnili setkání přátel zemřelého Jaroslava Vlasatého, které uspořádal jeho syn Miroslav Vlasatý.

Vzpomínku na zesnulého Jaroslava jsme uctili družnou zábavou, tak jak byl Jarda zvyklý za svého života – vyprávěním úsměvných historek z jeho života. No a že jich bylo víc než dost, to není třeba zdůrazňovat.

Sešla se zde početná  Jardova rodina – syn, vnučka, pravnuk, neteř a další.  Ze zdravotních důvodů chyběla jen Jardova paní Drahuše.

Za orchestr Fysio, kde Jarda od roku 1945 skoro až do roku 1990 pracoval, hrál zde na lesní roh, přišlo na setkání několik jeho přátel.

V neposlední řadě se setkání zúčastnili i členové Českého klubu kinoamatérů, jehož byl Jaroslav Vlasatý od roku 1997 do roku 2007 předsedou. Delegaci klubu tvořili Pavel Vrbata, Jaroslav Nykl, Antonín Ečer a já -  Anina Šilingerová.

Květiny ověnčily foto Jarouška Vlasatého, fotografovalo a filmovalo se na jeho památku. Fotografie pořízené Jaroslavem Nyklem a Miroslavem Vlasatým jsou už zavěšeny v naši FOTOGALERII, kde si je můžete prohlédnout.

S filmem to bude horší, neb náš kameraman, Milan Haškovec se ze zdravotních důvodů z akce omluvil a tak natočil pár záběrů na fotoaparát Jarda Nykl, což znamená, že to bude chvíli trvat, než se záznam zpracuje.

Zaznamenala Anina Šilingerová

 

 

Aktualizováno ( Pátek, 23 leden 2015 )
 
< Předch.   Další >
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License. Webdesign by Mercy s.r.o.