Úvod arrow Zpravodaj arrow Slovo předsedy.
Slovo předsedy. PDF Tisk E-mail
Napsal Pavel Vrbata   

Vážení přátelé, již je to skoro měsíc, co jsme se sešli na posledním klubovém večeru. Doufám a věřím, i když počasí není nic moc, že všichni trávíte příjemné chvíle volna na svých chatách a chalupách.


Určitě někteří jste vyjeli, nebo ještě vyjedete někam do cizích zemí na výlet, a tak na prvním volném večeru v září, určitě uvidíme v klubu filmový výsledek z vašich prázdninových dnů.  

Ve dnech 16.-17. června 2012 proběhla v Ústí nad Orlicí celostátní soutěž amatérských filmů.  ČKK zde reprezentoval svým filmem  STŘÍPKY ŠTĚSTÍ - Václav Fořt, filmem TRAMPOTY PANA VOKURKY - Jaroslava Šťastná a filmem POMSTA - Igor Goryunov.Fyzicky se soutěže zúčastnil pouze Jaroslav Nykl, Ivo Dašek a Pavel Vrbata.

Výsledky soutěže si můžete přečíst na http://www.filmdat.cz , nebo na http://www.cvu.cz si přečtěte, které filmy byly vybrány na soutěž UNICA, která bude koncem srpna v Bulharsku, ve městě Ruse.

Do této kolekce na UNICA, byly vybrány mimo jiných, také dva filmy našich členů. Film I.Goryunova - Pomsta a film Jar. Nykla – O pyšné žárovce Hedvice.

Gratulujeme.

Jinak, dochází z provozních důvodů ke změně data konání naši celostátní soutěže Rodinné amatérské video. Místo 20, bude se soutěž konat až 27. října 2012.  Tudíž máte o týden víc času na dokončení svého filmu.

Mimo dvou stálých porotců, Zd.Kopky a Jar.Šimona přijal místo v porotě také pan Jan Jelínek, bývalý šéfredaktor Videohobby . Ten má největší zásluhu na tom, že někdy před 15 lety ČKK tuto soutěž vyhlásil.

 

Aby naše www stránky přes prázdniny nezely prázdnotou, vložím na naše stránky skoro každý týden nějaký článek některého člena klubu. Jak to ale vypadá, budou to většinou články Zd.Kopky, Jana Krafnetra, nebo články převzaté z jiných periodik. 

Je zde ještě pár věcí, o kterých bych mohl psát, ale protože jsou teprve ve fázi příprav a jednání, tak si o nich povíme, až to bude definitivní. A možná už to bude možné 30. července 2012, kdy se sejdeme ve Strašnicích na společném posezení a povídání v hospodě U Tonyho. Sraz je plánován od 18. hodin.

Takže na viděnou a nezapomeňte

30. července 2012  od 18.hod. hospoda U Tonyho.

 

 

Aktualizováno ( Sobota, 24 leden 2015 )
 
< Předch.   Další >
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License. Webdesign by Mercy s.r.o.